Poznajmy się

To nie ja wybrałam zawód, to zawód wybrał mnie. Jeśli moja historia zabrzmi znajomo to wiedź, że byłam tam gdzie Ty 🙂 Sama przez wiele lat zmagałam się z niechcianymi kilogramami i przykrymi dolegliwościami, testowałam wiele diet a moje relacje z jedzeniem były delikatnie mówiąc kiepskie. 

Determinacja i chęć rozwiązania własnych problemów, pogłębiały mój głód… Głód wiedzy! O żywieniu i organizmie człowieka, jednostkach chorobowych, które mi towarzyszyły, dietoterapii i zmiany nawyków żywieniowych. Stało się! Wiedzę, którą zdobywałam przez lata przypieczętowałam uzyskaniem tytułu Dietetyka. 

Dzięki diecie niskowęglowodanowej pomogłam sobie w odzyskaniu zdrowia i stabilnej wagi. Dzisiaj mam przyjemność pomagać w tym również moim Podopiecznym. Nie wierzę w przypadki, jeśli tu trafiłaś potraktuj to, jako znak do działania!

Jestem dietetykiem praktykiem. Sama od kilku lat stosuję dietę ketogeniczną, dlatego tworzenie dań dla moich Podopiecznych to czysta przyjemność! Możesz być pewna, że z moich licznych testów i kuchennych eksperymentów na Twoim talerzu pojawią się tylko sprawdzone przepisy, wiele z nich możesz zobaczyć na moim profilu kulinarnym na instagramie @ketobezsciemy 

Prywatnie jestem żoną i kocią mamą, mój czas wolny często pochłaniają kolejne specjalistyczne kursy, warsztaty i książki z zakresu wiedzy o żywieniu człowieka i jednostkach chorobowych – cóż tak to jest, kiedy Twoja „praca” jest jednocześnie pasją mi też brakuje czasu! 

Dlatego w kuchni stawiam na szybkie i proste rozwiązania. Skuteczna dieta to taka, która nie będzie dla Ciebie skomplikowana ani wymagała wybitnych zdolności kulinarnych, ma być szybko, odżywczo i smacznie, czyli bez ściemy.